Про нас

Національний чеський бренд ETA, який займає незамінне місце на нашому ринку, вже понад 70 років оснащує домашні господарства побутовою технікою та приносить їм радість та користь

Історія Чеського бренду розпочинається з 1943 року. Так само, як Чеська нація розвивалася, ETA розвивалася та зростала. У всі часи вона створювала новинки та обладнала для Чехії та Європи, тому сьогодні мало хто не володіє побутовою технікою під маркою ETA. Спочатку ETA перебувала у приватних руках підприємця Яна Прошвіце, пізніше вона стала державним підприємством, а після приватизації перейшла до приватних рук. В даний час у нашому активному портфелі понад 240 найменувань товарів, які ми продаємо по всій Європі. І раді, що Україна поповнила список цих країн.

Проектуємо, тестуємо та продовжуємо термін служби

Наша випробувальна лабораторія та відділ розробок у Глинську протягом десятиліть контролюють якість кожного пристрою, який ми пропонуємо нашим клієнтам під брендом ETA. Ми тестуємо функціональність, ергономіку та те, як продукт може працювати в реальних умовах. Не тільки завдяки суворим вимогам до якості продукції, ми можемо надати розширену гарантію до 10 років, наприклад, двигуни наших кухонних комбайнів. Ми продовжуємо термін служби нашої продукції за рахунок великої кількості різноманітних запчастин.

Ми думаємо про здоров’я та якість життя наших клієнтів

Сьогоднішні продукти адаптовані до способу життя наших клієнтів, і ми слідуємо за тенденціям не лише з погляду зовнішнього вигляду,а й функціональності. Ми розуміємо, що кожен з нас все більше дбає про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. Саме тому в нашому портфоліо є пекарня із унікальною програмою ферментації для приготування домашніх йогуртів. У нашому асортименті з’явився багатофункціональний міксер із високою швидкістю, який чудово підходить для приготування здорових смузі. Ми також думаємо про власників домашніх тварин, яким допомагаємо позбавитися шерсті собак за допомогою спеціальних насадок і щіток для наших пилососів. Ми наділяємо праски такими функціями, щоб зробити прасування більш ефективним та коротким.

Відповідальний підхід

Ми цінуємо всіх наших клієнтів і раді будь-яким коментарям або пропозиціям, які надходять до нас, наприклад, через службу підтримки клієнтів або будь-кому, хто приходить особисто розповісти нам в одному з наших магазинів.

Ми приносимо цілеспрямований дизайн

Ми стежимо за тенденціями і відповідним чином адаптуємо дизайн наших продуктів, але в жодному разі не ставимо дизайн вище за функціональність. Ми поважаємо ергономіку та робимо все можливе, щоб наші продукти відповідали вимогам наших користувачів.

Якість

Висока якість продукції ETA забезпечується власної випробувальною лабораторією побутової техніки та командою експертів з багаторічним досвідом.

Інтелектуальні рішення

ETA пропонує інноваційні рішення, завдяки яким продукти можна використовувати в кожному будинку. Eta - номер один на чеському ринку.

Дизайн

ETA приділяє велику увагу дизайну своїх пристроїв. Це робить їх унікальними за зовнішнім виглядом і надзвичайно практичними.

Tрадиція

Історія ETA починається з 1943 року, коли вона почала виробляти побутову техніку в невеликому містечку Глинсько, Чеська Республіка.