Повернення товару

Повернення і обмін товару

Протягом 14 днів з моменту покупки ви можете зробити обмін або повернення товарів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» за умови, що товар не був у вживанні, не має слідів використання, повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки і заводське маркування.
Ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші у випадку, якщо техніка, придбана в нашому інтернет-магазині, вийшла з ладу під час гарантійного періоду з вини виробника, і вона не може бути відремонтована в установлений законом термін. Даний факт повинен бути зафіксований відповідним висновком авторизованого сервісного центру.

Щоб поміняти виріб ви повинні пред’явити наступні документи:

  • гарантійний талон
  • документ, що підтверджує оплату
  • висновок Авторизованого сервісного центру

Обмін товару буде здійснюватися в такий спосіб:

Після узгодження з менеджером магазину усіх причин повернення ви відправляєте кур’єрською службою «Нова Пошта» ваш дефектний товар за адресою, яку вам скаже менеджер магазину. Після отримання товару нашою сервісною службою та перевірки наявності всіх супровідних документів, а також підтвердження причини повернення, новий товар буде відправлений вам на ваше відділення «Нової Пошти» (або буде проведено повернення грошей згідно умов, зазначених в розділі «Умови оплати»).
Звертаємо вашу увагу, що в разі обміну товару на підставі висновку авторизованого сервісного центру про неможливість ремонту доставка товару в обидва кінці здійснюється за рахунок продавця (інтернет-магазину).

Якість

Висока якість продукції ETA забезпечується власної випробувальною лабораторією побутової техніки та командою експертів з багаторічним досвідом.

Інтелектуальні рішення

ETA пропонує інноваційні рішення, завдяки яким продукти можна використовувати в кожному будинку. Eta - номер один на чеському ринку.

Дизайн

ETA приділяє велику увагу дизайну своїх пристроїв. Це робить їх унікальними за зовнішнім виглядом і надзвичайно практичними.

Tрадиція

Історія ETA починається з 1943 року, коли вона почала виробляти побутову техніку в невеликому містечку Глинсько, Чеська Республіка.