Гарантія

Гарантія на техніку ETA

Техніка ETA – це європейська якість і надійність. Купуючи товар в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте сертифіковану техніку з офіційною гарантією. Перед використанням пристроїв рекомендується вивчити інструкцію по експлуатації. При дотриманні правил і вказівок, ви можете уникнути проблем у використанні приладу. У разі проблем з експлуатацією техніки ви можете скористатися гарантійним обслуговуванням. Підтвердженням гарантійних зобов’язань є гарантійний талон. Гарантія на техніку надається виробником на термін 2 роки.

Отримання замовлення

Покупець при отриманні замовлення у відділенні кур’єрської служби, в офіційному магазині або при кур’єрській доставці повинен особисто перевірити товар на предмет відсутності дефектів та повній комплектності вироба. До кожного товару в обов’язковому порядку додається інструкція з експлуатації та заповнений гарантійний.
Просимо вас бути дуже уважними при отриманні товару, так як претензії до механічних пошкоджень техніки після виходу покупця з відділення «Нової пошти», з магазину або після відходу кур’єра не розглядаються.
Техніка, яка відправляється покупцеві, застрахована на її повну вартість. Якщо під час перевірки замовлення товар виявився пошкодженим, ви маєте право від нього відмовитися і не сплачувати. Для оперативного вирішення питання з доставкою нового товару замість дефектного товару, просимо вас зв’язатися з менеджерами нашого інтернет-магазину. Ми зробимо все можливе, щоб доставити вам новий товар в найкоротші терміни.

Гарантійне обслуговування

Сервісний центр здійснює гарантійний ремонт при наявності гарантійного талона, документа про оплату товару, при збереженні всіх пломб на техніці. Після покупки зберігайте документи, що додаються до товару, на протязі всього гарантійного терміну.

У яких випадках гарантія не надається:

  • порушено збереження гарантійних пломб;
  • в разі якщо ідентифікаційні дані вироба не відповідають інформації, зазначеної в гарантійному талоні, що додається до виробу;
  • при відсутності чека, заповненого гарантійного талона на виріб;
  • якщо порушені правила використання, зазначені в експлуатаційних документах;
  • якщо є механічні або інші пошкодження, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця чи третіх осіб;
  • на аксесуари і витратні матеріали.

    Умови гарантійного обслуговування знаходяться у відповідності з чинним Законом України.

Якість

Висока якість продукції ETA забезпечується власної випробувальною лабораторією побутової техніки та командою експертів з багаторічним досвідом.

Інтелектуальні рішення

ETA пропонує інноваційні рішення, завдяки яким продукти можна використовувати в кожному будинку. Eta - номер один на чеському ринку.

Дизайн

ETA приділяє велику увагу дизайну своїх пристроїв. Це робить їх унікальними за зовнішнім виглядом і надзвичайно практичними.

Tрадиція

Історія ETA починається з 1943 року, коли вона почала виробляти побутову техніку в невеликому містечку Глинсько, Чеська Республіка.